3.04.2013

Jak wypełniać wniosek - uwagi ogólne


Kilka rad na początek:

Uwagi techniczneDo pracy z ISOW zaleca się używać przeglądarek: Firefox, Opera, Chrome w najnowszych wersjach oraz Internet Explorer 8 (w trybie zgodności).
Zalecane jest także zainstalowanie najnowszej wersji Adobe Flash Player. W przypadku kłopotów z dołączaniem plików proszę sprawdzić, czy zainstalowana jest najnowsza wersja Adobe Flash Player (http://get.adobe.com/pl/flashplayer/).
 
  •  Wejście do systemu ISOW odbywa się poprzez stronę https://e-wnioski.fwpn.org.pl/eWnioski/spring/main-flow;jsessionid=371862873202582EE32DCD54A911DE8C?execution=e1s1
  •  Niezależnie od wyboru głównej wersji językowej, w jakiej składany będzie wniosek o dotację (polskiej albo niemieckiej), niektóre pola formularza wnioskowego należy wypełnić w dwóch wersjach językowych (po polsku i po niemiecku). Pola te są oznaczone odpowiednio jako PL lub DE
  • Podczas pierwszego logowania należy podać dane (Login, hasło, adres e-mail) i sprawdzić skrzynkę pocztową - wysłaliśmy do Państwa mail z linkiem aktywacyjnym. Dopiero po jego uruchomieniu będą się Państwo mogli zalogować do systemu ISOW.
  • W razie wątpliwości prosimy o kontakt z nami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz